ASS-SAVERS MUDDER Mini MFM-1

Bisikletlerde BONUS karta özel mağazamızda vade farksız 10 taksit imkanı!
0.00 TL 103.72 TL 10.03 EUR
Havale Fiyatı 101.65 TL

Marka: ASS SAVERS

Ürün Kodu: MFM-1

Ürün Piyasa Fiyatı :

STOK : Var

ASS-SAVERS MUDDER Mini MFM-1

  • Furş takımını ve yüzünüzü korur.
  • Kaymaz bantlarla kolay ve güvenli bir şekilde monte edilir.
  • Tüm cross/gravel maşalara uyar.
  • Süper hafif, sadece 21 gram.
  • 32-55 mm lastik genişlikleri için uygundur.

Gravel segmenti genişledikçe, bisikletçiler yeni zorluklarla karşı karşıya kalır. Yüzünüze çamur gelmesi sorunu, dağ bisikletçileri arasında iyi bilinen bir sorundur. Ön maşada geniş lastikler için büyük boşluklar sebebi ile, gravel bisikletçileri şimdi benzer bir sorunla karşı karşıya.

"Bu kesin bir kazançtır. ... denediğim diğer tüm mini ön çamurluklardan daha iyi performans gösteriyor." Cory Benson, Bikerumor

Dağ bisikletçileri çamura alışkındır, gravel bisikletçileri ise farklı bir meydan okuma ile karşı karşıya. Islak mıcırlı yolda sürmüş olan herkes, sanki mil yataklarını aramak ve yok etmek için tasarlanmış gibi olan ince kum ve su karışımına aşinadır, özellikle uzun bir sürüşün gözünüze yaptıklarından bahsetmeye ise hiç gerek yok.

MUDDER Mini, yüzünüz ve furş takımınıza rahatlama sunmak için burada. Sadece ön lastiğinizin hemen üzerindeki maşa ayaklarına takın ve bu sayede kritik alanlarda çamur sıçrama miktarını önemli ölçüde azaltabilirsiniz. MUDDER Mini, tüm maşa ölçülerine anında ve mükemmel uyum sağlamak için yenilikçi, ayarlanabilir kaymaz kayışlarla birlikte takılır.

Tam bir ön ve arka koruma seti için MUDDER Mini'yi bir FENDOR BENDOR Büyük ile birleştirin!

Uyumluluk

MUDDER Mini, 32 mm'den 55 mm'ye kadar olan tüm lastik genişlikleri için tüm gravel/cx maşalarına uyar. Dar açıklığa sahip bir yol bisikleti maşasına veya fat bike'a uyum sağlamayacaktır. Doğru konum, lastiğin yaklaşık 10 mm üzeridir. Maşa tacı yerine lastiğe göre pozisyonun hizalanması verimliliği artırır ve özel kanca ve halka kayışlarımız sayesinde mümkündür. Gidonu döndürürken çamurluğun alt boruya temas etmediğinden emin olun.

Kullanım amacı

Bu çamurluk, özellikle yüksek hızda sürerken öne doğru fırlayan çamurun görüşünüzü etkilememesini sağlamak ve alt furş yataklarınızın iyi durumunu koruması için tasarlanmıştır. Ön lastik veya ayaklarınızdan ve alt bacaklardan gelen genel sıçramadan sizi korumayacaktır.

Ayarlanabilir, kaymaz 2'si 1 arada kanca ve halka kayışları

Özel olarak tasarlanmış kayışlar, çamurluğun bir konik maşa ayağı üzerinde kaymasını önlemek için yeterli sürtünme özelliğine sahiptir. Ancak, sabit kalması için sıkı bir şekilde sıkılmalıdır. Kayışın açık uçlu tasarımı, uzunluğu ayarlamanıza ve böylelikle ASS SAVERS logosunun çatal ayağındaki konumunu ortalamanızı sağlayacaktır. Logo olmayan bir görünüme sahip olmayı tercih ederseniz kayışı ters çevirebilirsiniz.

Ön-Katlama

Düz bir plastik parçayı işlevsel bir ürüne dönüştürmenin sırrı, kullanım öncesi ön katlamada yatmaktadır. Tüm işaretleme çizgilerini, kilitleme mekanizmalarını, kendi kendini merkezleme yeteneklerini, yay yüklemesini ve malzeme dayanıklılığını elde etmek için dikkatlice tasarlanmıştır. En iyi performansı sağlamak için lütfen talimatları doğru bir şekilde okuyunuz.

Havale / EFT (%2) :101.65 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Popüler Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır