ASS-SAVERS Standart ASR-1

0.00 TL 163.73 TL
Havale Fiyatı 158.81 TL

Marka: ASS SAVERS

Ürün Kodu: ASR-1

Ürün Piyasa Fiyatı :

STOK : Var

Ürün Seçenekleri
Renk
  • SİYAH
  • KIRMIZI
  • BEYAZ
  • MAVİ

ASS-SAVERS Standart ASR-1

  • Kalçanızı ıslak yollarda kuru tutar.
  • Yeni patentli FLIP-TIP ™ bağlantı sistemi.
  • Montajı kolay, alet gerektirmez.
  • Karbon raylarla birlikte her standart ray selesine uyar.
  • 23-35 mm arasındaki lastik genişlikleri için uygundur.

İster işe gidip gelirken ister UCI Dünya Turu'nda yarışırken, Ass-Savers Standart, kalçanızı kuru tutacak ve soğuk ve ıslak sürüşlerde konforu artıracaktır.

En yeni Ass Saver, yeni FLIP-TIP ™ bağlantı sistemini kullanıyor. Takıldıktan sonra, Ass Saver'ın ucunu kolayca katlayın, sele raylarına sıkıca kilitlenecektir.

Hiç şüpheniz olmasın, dördüncü kuşak Ass Saver'lar sizin en iyi arkadaşınız. Ne olursa olsun, kolay bağlantı yapılır, asla fazla yük olmaz ve her zaman size arka çıkar.

Ön için bir şey mi arıyorsunuz? Ass Saver'ınızı SPEED MULLET Standart ile birleştirin!

Ön ray eklentisi

2014'ten beri tüm Ass Saver'lar, sele desteğinin önündeki ön sele raylarına takılır. Bu çözümün avantajı, bu alanda selelerin daha homojen olması ve dolayısıyla çok daha geniş bir sele çeşidine uyum sağlamasıdır. Ön raylara takmak, Ass Saver'ın kendini ortalamasını sağlar. Çamurluğa yanlışlıkla fark etmeden tekme atarsanız, ortalanmış pozisyonunu yeniden bulmaya çalışacaktır. Bu, sele çamurluk teknolojisindeki en önemli yeniliklerden biridir ve bu nedenle, patent ile korunmaktadır - patent No. SE PRV 1750201-4.

FLIP-TIP™

Origami prensipleri kullanan, patentli FLIP-TIP™ teknolojisi, tıpkı bir bisiklet kapağı gibi basit bir uç çevirme ile Ass Saver'ı seleye güvenli bir şekilde tutturmanızı sağlar. Kilidi açmak için, ucunu geriye doğru çevirip geriye doğru çekmeniz yeterlidir. Karbon raylar FLIP-TIP® teknolojisi tüm karbon sele raylarıyla tamamen uyumludur.

Sele çantası uyumluluğu

Yeni Ass Saver'ın önceki modellere göre bir sele çantasıyla kurulumu çok daha kolaydır. Tüm sele çantalarıyla mükemmel uyumu garanti edemesek de, sonuç olarak önemli ölçüde daha az engelleme için büyük iyileştirmeler yapıldı.

Ön katlama

Düz bir plastik parçayı işlevsel bir ürüne dönüştürmenin sırrı, kullanım öncesi ön katlamada yatmaktadır. İşaretli çizgiler, kilitleme mekanizmalarını, kendi kendini ortalama yeteneklerini, yay yüklemesini ve malzeme dayanıklılığını elde etmek için dikkatlice tasarlanmıştır. Lütfen en iyi performansı sağlamak için talimatları doğru bir şekilde okuyunuz ve talimat videosunu izleyiniz.

Havale / EFT (%3) :158.81 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Popüler Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır