Garmin Forerunner 245 Music - Siyah

Bisikletlerde BONUS karta özel mağazamızda vade farksız 10 taksit imkanı!
% 5

İNDİRİM

3,737.74 TL 3,550.85 TL 401.2 USD
Havale Fiyatı 3,479.84 TL

Marka: GARMIN

Ürün Kodu: 010-02120-30

Ürün Piyasa Fiyatı : 3,737.74 TL

STOK : Var

Müzik ve Gelişmiş Antrenman Özelliklerine Sahip GPS Akıllı Koşu Saati

 • En sevdiğiniz şarkıları doğrudan saatinizde kolayca depolamak ve çalmak için Spotify® gibi müzik platformları ile senkronize olun
 • Mevcut antrenman durumunuzu değerlendirerek gerektiğinden az veya fazla çaba sarf ettiğinizi belirtir; ek performans izleme özellikleri sunar
 • Garmin Coach'dan ücretsiz uyarlanabilir antrenman planları alın veya Garmin Connect™ online fitness topluluğumuzda kendi özel antrenmanlarınızı oluşturun
 • Zemin temas süresi dengesi, adım uzunluğu, dikey oran ve daha fazlasını içeren gelişmiş koşu dinamikleri² sağlar
 • Dahili özel durum algılama gibi güvenlik ve takip özellikleri³, konumunuzu paylaşmayı kolaylaştırır
 • Customise with free watch faces, apps and more from our Connect IQ™ Store
 • Pil ömrü: akıllı saat modunda 7 güne kadar; GPS modunda müzik çalarken 6 saate kadar

Siz sadece koşun. Bırakın düşünme işini Forerunner 245 Music halletsin. Kilometreler ve şarkılar geçtikçe sizi daha da iyi tanımaya başlar. Bu GPS akıllı saat, en sevdiğiniz şarkıları depolar, böylece telefonunuzu yanınızda getirmek zorunda kalmadan müzik dinlemeye devam edebilirsiniz. Ayrıca istatistiklerinizi izler, hesaplamalar yapar ve performansınız, koşu formunuz, antrenman geçmişiniz ve hatta hedefleriniz hakkında her şeyi öğrenir. Sizin odaklanmanız gereken tek şey bir ayağı diğerinin önüne atmak.

Bırakın Müzik Çalsın

Mükemmel çalma listesi olmadan koşuya çıkamıyorsanız, Forerunner 245 Music olmadan koşuya çıkamayacaksınız. Deezer ve Spotify gibi belirli müzik platformlarından¹ dikkatlice hazırlanmış çalma listelerinizi, reklamsız dinlemek için saatinize senkronize edin. Hatta doğrudan saatiniz içinde 500’e kadar şarkı depolayabilirsiniz. Bilgisayarınızdan kolayca müzik aktarabilirsiniz ve ardından BLUETOOTH® teknolojisine sahip kulaklıklarla kolay dinleme için favori çalma listenizi sıraya alabilirsiniz.

Gelişmiş Performans Analizleri

Ne miktarda antrenman sizin için daha doğru? Forerunner 245 Music, bir sonraki yarışa hazırlanmanıza yardımcı olmak için daha akıllı antrenman kararları ile kişiselleştirilmiş antrenman ve mola bilgileri sunar. VO2 max'ınızı gözlemler ve ısı ile rakımın performansınızı nasıl etkilediğini anlar. VO2 max'ınız ne kadar yüksekse, o kadar yüksek performans bekleyebilirsiniz, bu da tam olarak performans kondisyonu ölçümüyle gösterilir. Antrenman durumu, yakın egzersiz geçmişinizi ve performans göstergelerinizi değerlendirerek antrenmanınız verimli miydi, üst sınırınıza çıktınız mı ya da kendinizi fazla mı zorladınız size bildirir. İdmanlarınızın aerobik ve anaerobik antrenman etkisi geri bildirimi ile dayanıklılık, hız ve güç gelişimini nasıl etkilediğini görün. Mola süresi, bir sonraki zorlu göreviniz için ne zaman hazır olacağınızı öngörerek çabalarınızın faydasını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Son 7 gündeki egzersiz seviyenizi ölçerek formunuz ve yakın antrenman geçmişiniz için en uygun aralıkla karşılaştıran, genel antrenman yükünüzü bile görebilirsiniz.

Forerunner 245 Music

Daha Fazla Egzersiz Çeşidi

Koşmak sizin işinizdir, o halde Garmin Connectonline fitness topluluğumuzda mevcut araçlarla daha akıllıca çalışın. Kendinize özel antrenmanlar yaratın veya doğrudan saatinize senkronize olabilen ücretsizlerden indirin. Veya bir sonraki 5K’nız için belirli bir hedefiniz varsa Garmin Coach’a göz atın. Uzman antrenörlerden gelen rehberlik ile size ve hedeflerinize uyan ücretsiz antrenman planlarına sahip olmak, bitiş çizgisine varmanın kusursuz bir yoludur. Antrenman planınızın bir parçası olarak yarış zamanlarınızı tahmin etmede bile yardımcı olabilir. Peki ya bir değişiklik istediğinizde ne olacak? Forerunner 245 Music ayrıca bisiklet, havuzda yüzme, kapalı alanda kürek çekme ve hatta eliptik egzersiz veya basamak atlama için aktivite profillerine sahiptir.

Koşu Formunuzu Analiz Edin

Forerunner 245 Music GPS akıllı saat, koşu formunuzu geliştirmede ihtiyaç duyacağınız araçlara da sahiptir. Saat tempo, adım uzunluğu, zemin temas süresi ve dengesi, dikey osilasyon ve dikey oran gibi kritik koşu ölçümlerini² ölçer. Bu ölçümler formunuzu anlamanın anahtarıdır, böylece her koşuda ve her yarışta elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. Forerunner 245 Music cihazınız, bu ölçümleri takip etmeye uyumlu bir kalp atış hızı kayışı veya doğrudan belinize takılan kompakt Koşu Dinamikleri Podu ile başlayabilir.

Forerunner 245 Music

Daha Fazla Kişiselleştirme Seçeneği

Uygulamalar, widget'lar, saat yüzleri ve daha fazlasını indirerek Forerunner 245 Music’e kişilik katabileceğiniz Connect IQ mağazasına bir göz atın. Çok kolay ve daha da iyisi ücretsiz. Her gün yeni uygulamalar eklenmektedir, böylece Uber'inizin ne zaman varacağını görebilir, SmartThings uygulamasıyla evdeki ışıkları açabilir ve hatta yağmurun ne zaman başlayacağını öğrenmek için AccuWeather MinuteCast uygulamasını kullanabilirsiniz.

Koşu Sırasında Bağlantıda Kalın

Forerunner 245 Music, önemli akıllı özellikleri geride bırakmadan koşabilmeyi kolaylaştırır. Uyumlu akıllı telefonunuz ile eşleştirildikten sonra, doğrudan bileğiniz üzerinden mesaj alabilecek, sosyal medya paylaşımlarını görebilecek, e-postalarınıza erişebilecek ve daha fazlasını yapabileceksiniz. Ayrıca yeni güvenlik ve takip özellikleri, yardıma ihtiyaç duyduğunuzda, manüel veya gerekirse dahili özel durum algılama³ ile otomatik olarak konumunuzu seçilen kişilerle paylaşmanızı kolaylaştırır. Öyleyse bağcıklarınızı bağlayın ve koşunuza kafanız biraz daha rahat çıkın.

Paylaşın ve Yarışın

Aktivitelerinizi Garmin Connect’e senkronize etmek yalnızca verilerinizi depolamak için değildir. Garmin Connect, hareket halindeki kişilerin mücadelelere katılarak bağlanıp rekabet edebilecekleri, birbirlerinin başarılarını teşvik edebileceği ve hatta zaferlerini sosyal medya aracılığıyla paylaşabileceği gelişen bir online topluluktur. Garmin Connect ücretsizdir ve internet üzerinden veya akıllı telefonunuzdan erişilebilir.

Forerunner 245 Music

Zindelik ve Gelişmiş Uyku Takibi

Forerunner 245 Music akıllı saat, genel zindeliğinizi ve geceleri aldığınız uykuyu4 takip etmenize yardımcı olacak araçlara sahiptir. Bu araçlar, antrenmanınızı en üst düzeye çıkarmak için kullanabileceğiniz önemli bilgiler sağlar. Örneğin bu model, bir Pulse Ox sensörü5 içeren ilk koşu saatimiz. Bu bilek bazlı sensör, vücudunuzun kandaki oksijen doygunluğunu hesaplar, bu da özellikle uyurken vücudunuzun oksijeni nasıl tükettiğini ölçmeye yardımcı olabilir. Forerunner 245 Music; hafif, derin ve REM uyku evrelerinizi ve gece boyunca hareketlerinizi izleyerek size nasıl uyuduğunuz hakkında bir fikir verir. Aynı zamanda gün içerisinde zindelik takibi için gün boyu stres izlemesi özelliğine de sahiptir. Stres seviyeniz yükselmeye başlarsa, zihninizi ve vücudunuzu sakinleştirmek için rahatlatıcı solunum zamanlayıcısını açarak birkaç dakika boyunca rehberli solunum için kullanın. Body Battery™ enerji izleme, vücudunuzun enerjisini optimize etmenize yardımcı olmak adına, enerji rezervlerinizi herhangi bir anda ölçmek için toplanan verileri kullanır; böylece aktivite ve dinlenme zamanlarını optimize etmek için gününüzü planlayabilirsiniz.

Periyodunuzu Takip Edin

Yakında, Garmin Connect menstrüel periyod izleme özelliğini kullanarak vücudunuzu daha iyi anlayacaksınız. Periyod ayrıntılarını takip etmek, fiziksel ve duygusal semptomları kaydetmek ve düzenli, düzensiz ve menopoz geçiş periyod tipleri için kişisel notları kaydetmek için kullanın. Mevcut periyodunuzun her aşamasında antrenman ve beslenme konusunda eğitim de alacaksınız. Connect IQ uygulaması6 ile bileğinize iletilen periyod hatırlatıcıları, döngü detayları ve gün için kaydedilen semptomlar gibi periyod güncellemelerini alırsınız.

Forerunner 245 Music
 • ¹ Üçüncü parti müzik sağlayıcısından premium üyelik gerektirir
 • ² Running Dynamics Pod veya HRM-Run™ veya HRM-Tri™ ile birlikte kullanıldığında (ayrı satılır)
 • ³ Uyumlu bir akıllı telefon ile eşleştirildiğinde.
 • 4 Aktivite takip doğruluğu
 • 5 Bu tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir tıbbi durumun teşhisinde veya izlenmesinde kullanılması amaçlanmamıştır; bkz. Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox tüm ülkelerde erişilebilir değildir.
 • 6 Uyumlu cihazlar: Forerunner 645 Music, vívoactive® 3, vívoactive 3 Music ve fēnix 5 Plus Series. Yakında çıkacak olan uyumlu cihazlar: fēnix® 5 Series, fēnix Chronos, Forerunner 935, Forerunner 945, Forerunner 645, Forerunner 245 ve Forerunner 245 Music.
Havale / EFT (%2) :3,479.84 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Lens materyali:Corning® Gorilla® Glass 3
Kadran materyali:Fiber destekli polimer
Çabuk açılan kayış:Var (20 mm, Endüstri standardı)
Kayış materyali:Silikon
Fiziksel boyut:42.3 x 42.3 x 12.2 (mm) | 127-204 mm'lik çevresiyle bileklere uyar
Ekran boyutu:1.2" (30.4 mm) çap
Ekran çözünürlüğü:240 x 240 piksel
Ekran tipi:Güneş ışığında görülebilir, transreflektif piksel içi hafıza (MIP)
Ağırlık:38.5 g
Pil Ömrü:Akıllı saat modu: 7 güne kadar | Müzik ile GPS modu: 6 saate kadar | Müziksiz GPS modu: 24 saate kadar
Su geçirmezlik:Yüzme, 5 ATM
Renkli ekran:Var
Bellek/Geçmiş:200 saatlik aktivite verisi
Zaman/tarih:Var
GPS Zaman Senkronizasyonu:Var
Otomatik gün ışığından tasarruf zamanı:Var
Alarm saati:Var
Zamanlayıcı:Var
Kronometre:Var
Gün doğumu/gün batımı zamanları:Var
GPS:Var
GLONASS:Var
Galileo:Var
Garmin Elevate? bilekten nabız ölçme özelliği:Var
Pusula:Var
İvmeölçer:Var
Pulse Ox:Var
Bağlantı desteği:Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Connect IQ? (indirilebilir saat yüzleri, veri alanları, widget?lar ve uygulamalar):Var
Akıllı bildirimler:Var
Metin yanıtı/metinle telefon çağrısını reddetme (yalnızca Android?):Var
Takvim:Var
Hava durumu:Var
Akıllı telefon müzik kontrolü:Var
Saatte müzik çalma ve kontrol etme:Var
Müzik depolama:500 şarkıya kadar
Find my phone (Telefonumu bul):Var
Saatimi Bul:Var
Uzaktan VIRB® Kamera:Var
Akıllı telefon uyumluluğu:iPhone® ve Android?
Garmin Connect? Mobile ile uyumluluk:Var
Seçili aktiviteler sırasında Özel Durum Algılama:var (Akıllı Telefon Gerekir)
Yardım:var (Akıllı Telefon Gerekir)
LiveTrack:Var
Canlı Olay Paylaşımı:Yalnızca Android?
Adım sayacı:Var
Hareket çubuğu (belirli bir hareketsizlik süresinden sonra cihaz üzerinde görüntülenir; sıfırlamak için birkaç dakika yürümeniz gerekir):Var
Otomatik hedef (aktivite seviyenizi öğrenir ve günlük bir adım hedefi belirler):Var
Uyku izleme (toplam uykuyu ve hareketli veya dinlendirici uyku dönemlerini izler):Var
Yakılan kalori:Var
Kat edilen mesafe:Var
Yoğunluk dakikaları:Var
TrueUp?:Var
Move IQ?:Var
Fitness Yaş:Var (uygulama içerisinde)
Body Battery? Enerji Monitörü:Var
Tüm Gün Boyunca Stres Takibi:Var
Mevcut spor salonu aktivite profilleri:Dayanıklılık Egzersizi, Kardiyo Egzersizi, Eliptik Egzersizi, Merdiven Çıkma, İç Mekan Küreği ve Yoga
Kardiyo antrenmanları:Var
Dayanıklılık antrenmanları:Var
Otomatik tekrar sayımı:Var
GPS hız ve mesafe:Var
Kişiselleştirilebilir veri sayfaları:Var
Kişiselleştirilebilir aktivite profilleri:Var
Auto Pause®:Var
Aralık egzersizi:Var
Gelişmiş antrenmanlar:Var
İndirilebilir egzersiz planları:Var
Auto Lap®:Var
Manuel tur:Var
Yapılandırılabilir tur uyarıları:Var
V02 max:Var
Antrenman Durumu (egzersiz geçmişinizi ve fitness seviyenizi izleyerek etkin bir şekilde antrenman yapıp yapmadığınızı görürsünüz):Var
Antrenman Yükü (Tahmini EPOC'den hesaplanan, son 7 gündeki toplam antrenman yükünüz):Var
Antrenman Etkisi (aerobik):Var
Antrenman Etkisi (anaerobik):Var
Özelleştirilebilir uyarılar:Var
Sesli uyarılar:Var
Bitiş zamanı:Var
Sanal partner:Var
Aktivite yarışı:Var
Rota kılavuzu:Var
Dokunmatik ve/veya tuş kilidi:Var
Otomatik kaydırma:Var
Saat üzerinde aktivite geçmişi:Var
Physio TrueUp:Var
HR bölgeleri:Var
HR uyarıları:Var
HR kalorileri:Var
% HR maks:Var
% HRR:Var
Mola süresi:Var
Otomatik maks HR:Var
HR Yayını (ANT+? üzerinden eşlenen cihazlara HR verilerini yayınlar):Var
Mevcut koşu profilleri:Koşu, Koşu Bandı Koşusu, Kapalı Alanda Pist, Trail Koşusu
GPS bazlı mesafe, zaman ve hız:Var
Koşu Dinamikleri:Var (uyumlu aksesuar ile)
Dikey salınım ve oran (Koşu hareketinizdeki 'sıçrayışın' derecesi ve adım uzunluğu ile efor-fayda oranı):Var (uyumlu aksesuar ile)
Zeminle temas süresi ve denge (koşu hareketinde ayağınızın zeminle olan temasının ne kadar sürdüğünü gösterir ve koşu simetrinizi kontrol etmenizi sağlar):Var (uyumlu aksesuar ile)
Adım uzunluğu (gerçek zamanlı):Var (uyumlu aksesuar ile)
Tempo (gerçek zamanlı olarak dakika başına adım sayısını sağlar):Var
Performans durumu (6-20 dakika koştuktan sonra, gerçek zamanlı durumunuzu ortalama fitness düzeyinizle karşılaştırır):Var
Koşu antrenmanları:Var
Yarış öngörücüsü:Var
Ayak podu uyumlu:Var
Noktadan noktaya navigasyon:Var
Gerçek zamanlı bread crumb trail:Var
Başlangıca geri dönüş:Var
TracBack®:Var
UltraTrac modu:Var
Hedefe kalan mesafe:Var
GPS koordinatları:Var
Mevcut bisiklet profilleri:Bisiklet, İç Mekan Bisiklet
Sürüş rotaları:Var
Bir aktivitede yarışın:Var
Süre/mesafe uyarıları (hedefinize yaklaştığınızda alarm çalar):Var
Varia Vision? (kafaya monte ekran) ile uyumlu:Var
Varia? radar (arkaya dönük radar) ile uyumlu:Var
Varia? lights ile uyumlu:Var
Hız ve kadans sensörü desteği (sensör ile):Var
Mevcut yüzme profilleri:Havuzda Yüzme
Havuz yüzme metrikleri (uzunluklar, mesafe, ilerleme hızı, kulaç sayımı/oranı, kaloriler):Var
Kulaç tipi algılama (serbest tarz, sırt üstü, kurbağalama, kelebek):Var
Yüzme verimi (SWOLF):Var
Eğitim kaydı:Var
Havuzda yüzme antrenmanları:Var
Akıllı telefon uyumluluğu:iPhone® ve Android?

Garmin Forerunner 55 - Siyah

2,858.27 TL 2,715.36 TL

Garmin Forerunner 55 - Monterra Gri

2,858.27 TL 2,715.36 TL

Garmin Forerunner 55 - Beyaz

2,858.27 TL 2,715.36 TL

Garmin Forerunner 55 - Aqua

2,858.27 TL 2,715.36 TL

Garmin Venu 2S - Siyah

5,485.68 TL 5,211.41 TL

Garmin Venu 2S - Gri

5,485.68 TL 5,211.41 TL

Garmin Venu 2S - Gold-Kum Rengi

5,485.68 TL 5,211.41 TL

Garmin Venu 2 - Siyah

5,485.68 TL 5,211.41 TL

Garmin Venu 2 - Granit Mavi

5,485.68 TL 5,211.41 TL

Garmin Forerunner 645 Music - Siyah

5,386.74 TL 5,117.41 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

Popüler Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır