Garmin Varia Ön Işık HL500

0.00 TL 1,880.45 TL 253.70 USD
Havale Fiyatı 1,842.84 TL

Marka: GARMIN

Ürün Kodu: 010-01415-00

Ürün Piyasa Fiyatı :

STOK : Var

Farlarınız Daha Parlak Değil, Daha Akıllı Olsun

  • Bağımsız olarak çalışır ve ışığı Edge® bisiklet bilgisayarları¹ ile sorunsuzca bütünleşir
  • Seçkin Edge bilgisayarları ile eşleştirildiğinde, sürücünün hızı arttıkça ön far daha ileriyi aydınlatır ya da sürücünün hızı düstükçe daha yakını aydınlatır
  • Işık sensörlü bir Edge 1000 ile eşleştirildiğinde aydınlatma koşulları degiştikçe Varia akıllı ön farlar ve arka farlar otomatik olarak daha parlak veya daha az parlak hale gelir
  • Açma/kapama dahil ayarlamalar paket içindeki uzaktan kumanda kullanılarak da manuel olarak yapılabilir
  • İki arka far ile sağa veya sola dönüş yapacağınızı bildirebilirsiniz.

Varia akıllı bisiklet farları, seçkin Edge bilgisayarlar¹ eşleştirildiğinde, değişen aydınlatma koşullarına ve bisiklet hızına uydurarak daha güvenli bisiklet sürüş ortamlarının yaratılmasına yardımcı olur. Hız arttıkça, ön far otomatik olarak ışığını ona en çok ihtiyaç duyulan yere, yani daha ileri yansıtır. Işık sensörlü bir Edge 1000 ile eşleştirildiğinde, ortam ışığı sönükleştikçe ya da daha parlak hale geldikçe hem ön hem de arka far kendilerini otomatik olarak ayarlar. Huzme ışınının kısaltılması, ön farın yaklaşan sürücülerin görüşüne engel olmamasını sağlar. Hız arttıkça, ön far otomatik olarak ışığını ona en çok ihtiyaç duyulan yere, yani daha ileri yansıtır.

Kim Olursanız Olun, Nereye Giderseniz Gidin, Gece ya da Gündüz

İster egzersiz yapıyor, ister işe gidip geliyor isterseniz de ailenizle akşam vakti hoş bir bisiklet turu yapıyor olursanız olun, Varia bisiklet farları, ışığını ona en çok ihtiyaç duyduğunuz yere odaklamak için aydınlatma koşullarına uyum sağlar. Manuel açma/kapama kontrolleri farları gündüz sürüşlerinde de kullanma imkanı sağlar.

Varia Radarı Arkadan Yaklaşan Trafiğe Karşı Uyarır

Varia bisiklet farkındalık ürünleri serisi, arkanızdaki trafik yaklaşırken uyumlu bir Edge bilgisayar¹ ya da başka bir ekran birimi aracılığıyla sizi uyarabilen geri görüş radarını da içerir. Radar, araba ve kamyonları 140 metreden algılayarak birden fazla hedefin yaklaşmasını haber verebilir. Ayrıca arka far ileride bir bisikletli olduğu konusunda yaklaşan araçları uyarır.

Garmin varia ön aydınlatma

Havale / EFT (%2) :1,842.84 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Boyutlar:1.9? x 3.6? x 1.6? (48.0 x 92.0 x 40.0 mm)
Ağırlık:222 gr
Modlar:Uzun hüzme, kısa hüzme, otomatik hüzme
Lux:10 metrede 100 lux
Lümen:600 lümen
Batarya süresi (yüksek güç modunda):2,5 saat
Şarj süresi:6 saat
ANT+®:Var
Su geçirmezlik:IPX7

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Popüler Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır