Garmin Vector 3s

0.00 TL 6,056.82 TL 749.30 USD
Havale Fiyatı 5,935.68 TL

Marka: GARMIN

Ürün Kodu: 010-01787-01

Ürün Piyasa Fiyatı :

STOK : Var

Vector™ 3s Tek Pedal Tabanlı Güç Ölçer

 • Diğer pedallar gibi kurulur ve bisikletler arasında hızlıca aktarılabilir
 • Kadans ve toplam güç (watt) raporlar
 • Çift algılama sistemine kolayca yükseltme
 • Veri analizi için Garmin bisiklet ekosistemi ile tam entegrasyon
 • Uyumlu Edge® bisiklet bilgisayarları, ANT+® bağlantısı veya Bluetooth® destekli fitness cihazları¹ ve Garmin Connect™ Mobil uygulaması ile kolay güncellemelere imkan tanır
 • Pil ömrü: 120 saate kadar²

Garmin Vector 3s

Oyuna Güç Katın

Daha güçlü ve akıllı Vector 3s pedal tabanlı güç ölçer ile bağlı şekilde sürün. Bir sonraki yarışınızda veya Gran Fondo'da en iyi kişisel derecenizi geçmek için mücadele verirken, güç her zaman, her yerde performansınızı ölçmenin en güvenilir yoludur. Diğer güç ölçerlerin aksine, Vector 3s pedala yerleştirilmiş sensöre sahiptir, böylece her egzersiz periyodunda güvenilir ve doğru veriler sunar.

Bir Üst Seviyeye Taşıyın

Vector 3S, güç verilerini almanız ve antrenmanınızı bir üst düzeye taşımanız için uygun bir yoldur. Tek pedal algılama sistemi olarak, sol pedalda tespit edilen kuvveti kadans ve yaklaşık toplam gücü ölçmek için kullanır ve dilerseniz daha sonra ikili pedal algılama sistemine geçmek kolaydır.

Garmin Vector 3s

Kurulumu, Aktarımı ve Kullanımı Kolay

Vector 3s ile karmaşık güç aktarma organı veya tekerlek değişimi ve kurulacak harici sensörler yoktur. Ayrıca pod da yoktur, böylece Vector 3s tüm diğer pedallar gibi kurulur ve 1 bisikletten diğerine bisiklet bayisi yardımı olmadan kolayca aktarılabilir. Ek olarak, şık tasarımı ve geliştirilmiş gövde yüksekliği yüksek viraj alma alanı ve akıllı ergonomi sağlar, ayrıca hassas paslanmaz çelik mil ve alaşım pedal gövdesi yıllarca kullanıma dayanıklı şekilde geliştirilmiş ve test edilmiştir. 120 saate kadar pil ömrü sunar.

Garmin Vector 3s

Bağlı Bisikletinizin Parçası

Vector 3s'inizi uyumlu Forerunner® ve fēnix® cihazları ve Garmin Connect Mobil uygulaması dahil olmak üzere uyumlu Edge bisiklet bilgisayarları, ANT+ veya Bluetooth destekli fitness cihazları¹ ile kusursuzca eşleyerek egzersizinizden en iyi şekilde yararlanın. Ayrıca, bu cihazların herhangi biriyle yazılımı kolayca güncelleyebilirsiniz.

Garmin Connect™, Strava ve TrainingPeaks ile sürüş sonrası analiz, veri paylaşımı, haritalama, rota planlama ve dahasını entegre edebilirsiniz. Ek olarak gücünüze güç katmak için Vector 3s'i TrainerRoad ile eşleyerek ANT+ bağlantısını kullanabilirsiniz. TrainerRoad uygulamasıyla, Vector 3s'ten alınan güce göre kişisel olarak ayarlanmış salon antrenmanlarınız da olacak. Salon egzersiz sistemi ayrıca benzersiz fitness ve yarış hedeflerinize ulaşmak için tam olarak ne yapmanız gerektiğini size söyleyen egzersiz planlarına da sahiptir. En içerikli ve yönlendirmeli şekliyle yapılandırılmış bir egzersizdir. Daha da hızlanmak için TrainerRoad'a kayıt olun ve ilk 30 gününüzde risk olmadan antrenman yapın.

 • ¹Uyumlu cihazlarda görüntülenebilecek verileri görmek için teknik özelliklere bakın
 • ²LR44 pil tipi ile
 • UYARI: Vector sistemini kullanan bisikletçinin maksimum ağırlık sınırı 105 kg'dır. Bu sınır üzerindeki bisikletçiler kişisel yaralanma ve mal hasarı riski taşır.
Havale / EFT (%2) :5,935.68 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Pil tipi:LR44/SR44 (x2)
Pil ömrü:120 saate kadar (LR44 pil tipi ile)
Ağırlık:324 g
Maksimum bisikletçi ağırlığı:105 kg
Hassasiyet:+/- %1,0
Kal tipi:Keo
Q faktörü:Sağlanan boşluk puluyla 53 mm/55 mm
Gövde yüksekliği:12,2 mm
Alan kalibrasyonu:Var
Ayarlanabilir serbest bırakma gerilimi:Var
Garmin Connect? uyumluluğu:Var
Ölçüm konumu:Var
Bağlantı:ANT+® ve Bluetooth®

Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

Popüler Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır