Garmin vivofit jr 2 | Disney Minnie Mouse

Bisikletlerde BONUS karta özel mağazamızda vade farksız 10 taksit imkanı!
% 5

İNDİRİM

1,143.56 TL 1,086.43 TL 123.9 USD
Havale Fiyatı 1,064.70 TL

Marka: GARMIN

Ürün Kodu: 010-01909-10

Ürün Piyasa Fiyatı : 1,143.56 TL

Stok: Yok

Disney Minnie Mouse Aktivite Takip Cihazı

  • Çocuklar için Disney Minnie Mouse temalı, yüzme dostu aktivite takip cihazı¹
  • Kid-tough ayarlanabilir bant, kişiselleştirilebilir renkli ekran ve 1+ yıl pil ömrü²; yeniden şarj etmeye gerek yok
  • Ebeveynler için ev işi yönetimi ve plan uyarı araçlarını içeren, ücretsiz mobil uygulama ile senkronizasyon³
  • Çocuklar Mickey’nin Doğum Günü Sürprizi: Bir Disney macerasına katılırak 60 dakikalık günlük aktivite hedeflerine ulaşır
  • Adımları, uykuyu ve 60 dakikalık günlük tavsiye edilen aktiviteyi takip eder¹
  • Ayarlanabilir bant (tokalı) çevrelemede 130-175 mm ölçüde bileğe rahat şekilde uyar, daha küçük beden için esnek bandı tercih edin

Disney Minnie Mouse vivofit jr. 2 çocuğunuzun bileğindeyken sihir dört bir yandadır. Bu yüzme dostu etkinlik takip cihazı oyun süresince ve 1+ yıllık pil ömrü ile yeteri kadar dayanıklıdır, yeniden şarj etmek için durmaya gerek yoktur. Çocuklar Mickey Mouse, Minnie Mouse ve arkadaşlarıyla uygulama maceralarını yaşarken, ebeveynler ev işlerini ve ödülleri ebeveyn kontrollü mobil uygulamadan yönetebilirler.

vivofit jr 2 star wars

Şık ve Sağlam

Sağlam ve dayanıklı vivofit jr. 2 kişiselleştirilebilir renkli ekran ve rahat banda sahiptir. Çocuğunuz Minnie Mouse tarzını gösterebilir ve teneffüsten futbola, banyo vakti sırasında ve hatta yatakta her yerde kullanılabilir. Kullanıcı tarafından değiştirilebilir pil yeniden şarj gerektirmeden bir yıldan uzun süre dayanır.

Mickey’nin Doğum Günü Surprizine Katıl: Bir Disney Macerası

Çocuklar her gün 60 dakikalık aktivite hedeflerine ulaştıklarında uygulamadan yeni maceralar çıkarır, bu da ellerinden gelenin en iyisini yapmaya teşvik eder. Yardımcıları olarak küçük karakterinizi, Minnie Mouse ve arkadaşlarıyla birlikte Mickey Mouse için planladıkları doğum günü sürpriz partisi planı maceralarına götürün. Daisy Duck ile partinin dekorasyonunu yapın, Goofy ile birlikte doğum günü pastasını hazırlayın ve her şeyi hazır edin - fakat sadece Mickey Nouse'un öğrenmesine izin vermeyin!

vivofit jr 2 Minnie Mouse

Ebeveyne Ait Kişisel Asistanınız

Ebeveynler ücretsiz mobil uygulamayı kullanarak vivofit jr. 2 aktivite takip cihazını yönetebilir. Ebeveynler uyumlu Apple® ve Android™ cihazlarıyla senkronize² ettikten sonra aktiviteyi¹, sorumlulukları, uykuyu ve dahasını görebilir. Uygulama üzerinden birden fazla çocuk için profiller ekleyebilir ve her bir çocuğun adımlarını, uykusunu, günlük aktivitesini ve görev verilerini mobil cihazınızla senkronize olduğunda³ görebilirsiniz. Tüm aileyi günlük adım yarışına davet edin, görevler ve ev işleri verin, sanal madeni para ile ödül belirleyin ve çocukların ne kadar sanal paraya sahip olduğunu öğrenin. Bu uygulama içi madeni paralar çocuklarınız tarafından kararlaştırılmış ödüller için kullanılabilir. Tümü cihazınızdan kontrol edilir.

vivofit jr 2 Minnie Mouse

Ödüller, Hatırlatıcılar ve Sorumluluklar

Çocuklar ev işlerinin ne kadar eğlenceli ve yapmaya değer olduğunu görecek. vivofit jr. 2 ile ebeveynler akıllı telefon uygulamasından ev işleri verir ve uyarıları planlar, ayrıca çocukların bantları yapacakları yeni işleri onlara gösterir. Bunlar haftalık veya hatta günlük tekrarlamak üzere kurulabilir; hatırlatıcılara ihtiyacı olan çocuklar için harika. Kaytaran çocuklarınız için ebeveyn uygulamasında uyarılar planlayın böylece vivofit jr. 2 onlara ev ödevlerini bitirmelerini, dişlerini fırçalamalarını ve dahasını hatırlatsın. Uyarı bir ikon ile onlara ne yapmaları gerektiğini hatırlatacak. Sonrasında çocuğunuz cihaz üzerinde görev zamanlayıcısını başlatabilir, böylece yapmaları gerektiği şeyin ne kadar kaldığını bilirler.

vivofit jr 2 Minnie Mouse

Dostça Adım Mücadeleleri

Dostluk mücadelesi okul bahçesine ve arka bahçeye taşınıyor. Toe-to-Toe™ adım mücadeleleri çocukların birbirlerine meydan okumak için yakındaki arkadaşlarıyla (birebir mücadele), hatta zamanlı adım yarışları için kendileriyle eşleşmelerini sağlar. Tamamlandığında mücadele boyunca ki toplam adım sayılarını görür ve arkadaşlarını geçip geçmediklerini veya kendi kişisel en iyi derecelerini yenip yenmediklerini öğrenirler. Tümü sadece el bileğinden kontrol edilir. Çocuklarınızın adım yarışına meydan okuması için Connect IQ™ uygulamasını uyumlu bir cihaza indirin.

Çok Daha Fazla Eğlence

vivofit jr. 2 çocuklarınızın daha fazla aktiviteye katılmasını ve birçok uygulama macerasına atılmasını sağlar. Yeni maceralar dünyasına açılmak için tüm ihtiyaçları olan yeni bir bant. Bir sonraki ne olacak? Aktiviteyi takip etmek ve gerçek bir kahraman gibi, bir Marvel Avengers temalı bant ile heyecan verici mobil maceralarla mücadele etmek? Ya da çocuğunuz şık Minnie Mouse bandıyla havasını yapacak ve sihirli uygulama maceralarında yer alacak? Çocuğunuza kalmış.

vivofit jr 2 Minnie Mouse

© Disney

Havale / EFT (%2) :1,064.70 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Kasa Malzemesi:Polimer
Kayış Malzemesi:Silikon
Boyutlar:Esnek kayışlar 147 mm ye kadar olan bilekler için uygundur (4-7 yaşlar için); Ayarlanabilir kayışlar 130 mm - 175 mm bilekler için (6+ yaşlar için) uygundur. vivofir jr ve vivofit 3 kayışlarla uyumludur.
Ağırlık:17.5 gr
Su Geçirmezlik:5 ATM
Ekran Tipi:8 renkli piksel hafızalı (MIP)
Ekran Boyutu:11 mm x 11 mm
Ekran Çözünürlüğü:88 x 88 piksel
Pil Ömrü:1 yıla kadar (kullanıcı değiştirebilir)
Bellek/Geçmiş:4 haftalık aktivite verisi
Saat / Tarih:Var
Otomatik yaz saati uygulaması:Var
Alarm saati:Var
Zamanlayıcı:Var
Kronometre:Var
Hız ölçer:Var
Bağlanabilirlik:Bluetooth®
Akıllı telefon uyumluluğu:IPhone®, Android®
Adım sayacı:Var
Hareket çubuğu (belirli bir süre kullanılmadığında cihazda görüntülenir, sıfırlamak için birkaç dakika yürüyün):Var
Uyku izleme (toplam uykuyu, hareket veya rahat uykuyu izler):Var
60 dakikalık oyun hedefi:Var
İşler:Var
Ödüller (paralar):Var
Görev zamanlayıcıları (2, 5, 10, 15, 20 ve 30 dakika):Var
Sesli uyarılar:Var
Hatırlatıcı uyarılar:Var
Yeni adım simgelerinin kilidini açma:Var
Toe-to-Toe? Mücadeleleri:Var

Garmin Lily Cream Gold - Beyaz

2,722.76 TL 2,314.35 TL

Garmin Lily Bronz - Deri Kayış

3,376.22 TL 3,207.41 TL

Garmin Lily - Orkide

2,722.76 TL 2,586.62 TL

Garmin vivoactive 4s Siyah

4,138.60 TL 3,931.67 TL

Garmin vivoactive 4s Gümüş Gri

3,811.87 TL 3,621.27 TL

Garmin vivoactive 4s Rose Gold Beyaz

4,138.60 TL 3,931.67 TL

Garmin vivoactive 4s Gold Dust Rose

4,138.60 TL 3,931.67 TL

Garmin vivoactive 4 Siyah

4,519.78 TL 4,293.84 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Popüler Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır